Dlaczego warto do nas dołączyć?

Na pewno zastanawiasz się dlaczego warto dołączyć do portalu FindandGo.pl, analizując wszystkie za i przeciw, dlatego pokrótce wyjaśnimy Ci korzyści płynące z ogłaszania swojego biznesu na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do krótkiej lektury!

Zacznijmy od najważniejszego, czyli opiekunów FindandGo.pl. Nad naszą stroną internetową intensywnie pracuje grono specjalistów od marketingu sieciowego oraz reklamy, dzięki czemu masz pewność ciągłego rozwoju naszego portalu i pozyskiwaniu nowych odbiorców. Nasza witryna sukcesywnie pnie się do góry w organicznych wynikach wyszukiwania na frazy związane z naszym miastem, przez co osoby szukające konkretnych miejsc, w większości przypadków trafiają bezpośrednio w daną kategorię, a stąd już tylko krok do Twojej oferty! Aktywnie prowadzone media społecznościowe, pozwalają na docieranie do zupełnie nowych osób, oraz utrzymanie stałego kontaktu z bieżącymi odbiorcami. Nasi copywriterzy regularnie pracują nad aktualnościami dotyczącymi najważniejszych wydarzeń związanych z naszym osiedlem, oraz miastem, co sprawia że FindandGo.pl jest zawsze na bieżąco!

W jaki sposób do nas dołączyć?

Na początek podstawy, czyli rejestracja nowego konta. Nie wymagamy żadnych szczegółowych danych, jedynie wybrany przez Ciebie login oraz sprawny adres e-mail na który przyjdzie wiadomość potwierdzająca. Rejestracja konta to zaledwie kilkadziesiąt sekund, a gdy konto jest już aktywne, nie pozostaje nic innego jak przejście do dodawania oferty! Tutaj sprawa jest równie banalna, co w przypadku rejestracji konta. Wystarczy uzupełnić wszystkie pola, wybrać lokalizację swojego biznesu, dokładnie opisać swoją działalność, dodać zdjęcia, film i… to wszystko! Oferta gotowa! Po opłaceniu wybranego pakietu, i sprawdzeniu przez jednego z naszych administratorów zgodności, Twój biznes pojawi się w naszym portalu! Myślisz że to koniec? Oczywiście że nie! Do każdej z ofert w naszym portalu dodajemy zewnętrzne linki, co sprawia że każda z nich sukcesywnie pnie się do góry w wyszukiwarce Google, regularnie wyprzedzając konkurencję. Brzmi zachęcająco? To nie koniec! Mając aktywne konto w naszym portalu, możesz na bieżąco śledzić wszystkie statystyki swoich ofert. Wystarczy wejść w panel klienta, w którym znajduje się całe podsumowanie.

Zapewne pośród powyższego opisu zaciekawiło Cię słowo “opłacenie”, dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy cennik uwzględniający wszystkie nasze pakiety, oraz korzyści z nich płynące. Pokrótce powiemy tylko że maksymalny koszt to zaledwie 0.27 zł dziennie… Prawda że mało?

Co zyskasz reklamując się w naszym portalu?

Korzyści jest na prawdę wiele! Sprawdź dlaczego warto dodać swoją ofertę w naszym portalu!
  • Dotrzesz do nowych odbiorców
  • Pozyskasz nowych klientów
  • Pokażesz się światu
  • Zwiększysz zainteresowanie swoim biznesem
  • Umocnisz swoją pozycję na rynku
  • Zwiększysz swoją rozpoznawalność
  • Pozyskasz linki do swojej strony
  • Wejdziesz w interakcję z klientami
  • Poinformujesz klientów o nowościach